0 s

O nás

ELMAX STORE a.s.

Spoločnosť Elmax Store a.s. pôsobí na českom trhu v oblasti elektrotechniky a bielej techniky od roku 1997. Zameriavame sa na kvalitné, rokmi overené značky domácich spotrebičov a príslušenstva.

Ponúkame napríklad široký sortiment vstavaných a voľne stojacich spotrebičov francúzskych značiek Brandt a De Dietrich, ktorých sme výhradným distribútorom aj na českom a slovenskom trhu. Považujeme si tiež za česť predstaviť českým zákazníkom značky Avintage, Climadiff a La Sommelière, ktoré sú najväčšími a najvýznamnejšími výrobcami špecializovaného vinárskeho tovaru a príslušenstva vo Francúzsku. V našej širokej ponuke nájdete aj profesionálne a centrálne vysávače značky Profi Europe alebo kvalitné vrecká do vysávačov mnohých medzinárodných značiek. Ďalšou dôležitou súčasťou nášho portfólia je značka Romo, ktorú si zákazníci spájajú s kvalitnými a rokmi overenými českými domácimi spotrebičmi. V neposlednom rade prichádzame na trh aj s vlastnou značkou Kluge, ktorá sa zameriava na oblasť vstavaných spotrebičov s dôrazom na vynikajúci pomer ceny a kvality. Spoločnosť Kluge napríklad v súčasnosti ponúka najširší sortiment odsávačov pár na českom trhu.

Pri výbere všetkých domácich spotrebičov kladieme dôraz na maximálnu kvalitu, dizajn a užívateľský komfort. Našim zákazníkom, či už maloobchodným predajniam alebo koncovým zákazníkom, preto zaručujeme vysokú kvalitu výrobkov za veľmi rozumné ceny. Spoločnosť ELMAX STORE a.s. prináša do vášho domova len kvalitné elektrotechnické výrobky, ktoré budete s radosťou používať každý deň. Pozrite si našu kompletnú ponuku.